UA | RU
Фільтри
Вибрані фільтри
  • {{filters.name_subproperty}}
Немає вибраних фільтрів
Ціна
Від
До
({{filters.prod_count}})
Сортувати:
По рейтингу

Нічого не знайдено

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено :(

Чому Ліжка з натурального дерева- це найкращий вибір?

Здоровий сон - один із найважливіших компонентів життя будь-якої людини. Купуючи ліжко, більшість людей зосереджуються на покупці нового матраца, адже врешті-решт матрац – це те, що забезпечує комфорт, чи не так? Одним із предметів меблів, який найчастіше забувають, є ліжко.

Основою гарного нічного сну є якісне ліжко, включаючи каркас. Такий, який не скрипить, щойно ви сідаєте, надає вам необхідну підтримку та комфорт і поєднує в собі практичність із стильним зовнішнім виглядом. Ліжко це деталь інтер’єру, яка ключова у спальні, яка має створити комфорт та атмосферу затишку.

 

Дерев`яне ліжко Виробника Естелла – матеріал Бук.

Дерев яні меблі для спальні це справжня «класика жанру». Вироби з масиву широко представлені як в елітних, так і в недорогих лінійках практично всіх виробників меблів. Дерев'яні ліжка абсолютно натуральні та екологічні, ніколи не виходять із моди і здатні надати будь-якій спальні затишний вигляд.

Різні породи дерева, з яких виготовляються меблі, мають свою кольорову гаму і текстуру, тому підібрати відповідний до інтер'єру варіант не складе труднощів.

Найміцніші та довговічніші ліжка виготовляються з твердих порід деревини.

  • Дуб
  • Бук
  • Ясень

Хоча тут є свої нюанси. Наприклад, ясен боїться різких перепадів температур, а дуб та бук можуть тріснути від сильних ударів. Крім того, обробка твердих сортів деревини - технологічно складний та витратний процес, що відбивається на вартості готових виробів. Варіанти матеріал каркасу яких виготовлений з дерева ( еко масив ) – це далеко не економ варіант, вартість відповідає якості деревини.

 

 

Дерев`яне ліжко Виробника arbor drev – матеріал Бук/Сосна на вибір.

 

Деревини хвойних порід (сосни, ялини) та вільхи називається м'якою. Працювати з нею – одне задоволення, тому такі ліжка коштують дешевше. На жаль, ця медаль має і зворотний бік: легкий і податливий масив не витримує сильних механічних навантажень, а при ударах на його поверхні залишаються вм'ятини. Таке ліжко прослужить менше, зате його легко можна буде відновити при незначних пошкодженнях.

Ще дешевше обходяться щитові меблі, для виробництва яких використовуються також натуральні, але склеєні бруски. За своїми характеристиками такі ліжка мало чим поступаються дерев'яному масиву і навіть мають деякі переваги - менше реагують на зміну вологості, а тому рідше тріскаються «живо».

Кілька переваг дерев’яних ліжок:

1. Дерево -це про міцність конструкції. Цей показник особливо важливий, якщо потрібно двоспальні ліжка.

Міцність - це конкретна і помітна міра для визначення якості ліжка. Тверді дерев’яні ліжка дають вам можливість зробити довгострокову інвестицію, оскільки вони можуть служити протягом усього життя і навіть поколіннями, якщо за ними правильно доглядати. Гарантія на такі вироби – досить тривала.

2. Дерев’яні рами ліжок не заважатимуть вам спати вночі.

У порівнянні з металевими каркасами ліжок якісні деревяні ліжка набагато менше скриплять. Отже, людина, яка спить у дерев’яному ліжку, менш вразлива до роздратування від скрипучого ліжка, яке не дає йому спати вночі.

3. Ви можете вибрати з безлічі варіантів обробки.

Дерево є популярним матеріалом, оскільки його можна фарбувати та повторно фарбувати, щоб підібрати різні відтінки. Дерев яне ліжко дає вам універсальність, щоб адаптувати ліжко відповідно до решти вашої спальні, коли вона розвивається та змінюється. Фарбування деревини також дає вам можливість справді зробити щось своє. Подібним чином кожна дерев’яне ліжко пропонує унікальний візерунок деревини, щоб посилити відчуття оригінальності, якого так часто бажають покупці.

4. Дерев'яні ліжка створюють відчуття затишку та тепла

Спальню часто роблять найзатишнішою кімнатою в домі, і дерев’яні ліжка добре підкреслюють це почуття.

Незважаючи на всю різноманітність матеріалів, що використовуються для створення ліжок, масив дерева, як і раніше, вважається лідируючим за всіма показниками: естетикою, практичністю, довговічністю, екологічною чистотою, безпекою. Втім, назва «масив», що об'єднує, багатогранно — деревина різних порід дерева сильно відрізняється. Щоб вибрати матеріал ліжка з урахуванням умов експлуатації та запланованих навантажень, потрібно знати властиві окремим породам властивості.