UA | RU
Фільтри
Вибрані фільтри
  • {{filters.name_subproperty}}
Немає вибраних фільтрів
Ціна
Від
До
({{filters.prod_count}})
Сортувати:
По рейтингу

Нічого не знайдено

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено :(

Ліжка з м'якою оббивкою

Дизайн інтер’єру спальні стрімко розвивався протягом останніх років, зараз на ринку України можна купити ліжко на будь-який смак і з врахуванням усіх побажань. Мінімалістичні металеві та дерев’яні ліжка, які свого часу займали центральне місце серед запитів покупців тепер витісняються ліжками з м’якими оббивками та додатковими характеристиками, як от підйомний механізм, вмонтовна ніша чи висувні ящики. Яким би гарним не був дизайн зі світлої скандинавської сосни або класичний каркас із кованого заліза з серйозними завитками, ніщо не зрівняється з теплом і комфотом ліжка з м’якою оббивкою. Мінімалістичні каркаси ліжок з металу та дерева завжди були популярні, але стилі змінюються, і багато людей тепер віддають перевагу м’яким каркасам ліжок з різних тканин. Придбання нового ліжка – це велика інвестиція, тому важливо прийняти правильне рішення.

Ліжко українського виробника Арбор Древ, оснащення м'яке узголів'я.

М’які каркаси ліжок надзвичайно популярні, не дарма! Асортимент ліжок з тканинною оббивкою українських виробників забезпечить максимальний комфорт і додасть нотку елегантності та стилю вашій спальні. Ви можете купити ліжко двухспальне, ліжка з підйомним механізмом та м`якою спинкою, в наявності асортименту українських виробників є ліжка та товари для спальні у всіх можливих варіаціях.

 

Що таке оббивка?

Оббивку можна описати як спосіб кріплення матеріалу (еко шкіра чи різновиди тканин, подушок та інших м’яких матеріалів до каркасу ліжка. М'які меблі користуються популярністю, тому що забезпечують амортизацію, яка створює додатковий рівень комфорту. Оббивка з різними текстурами, кольорами та візерунками може бути багатошаровою при проектуванні будь-якої кімнати для більш візуально привабливого простору. Ящо мова йде про меблі для спальні, то варто зазначити що ліжка з м’якою оббивкою є інтер’єрними, тобто вони акцентують увагу на собі, займають центральне місце в спальні.

У більшості випадків оббивка ліжка укладається поверх додаткової прокладки. Це створює плюшеве узголів’я, яке м’якше на дотик і зручніше. Декоративні елементи, такі як бісер або ґудзики, часто додають, щоб надати м’яким каркасам ліжка більш розкішний вигляд. Для виготовлення каркаса ліжка з м’якою оббивкою можна використовувати різні види матеріалів. Вибір найкращої тканини для каркасу ліжка з м’якою оббивкою залежатиме від кількох факторів, таких як ваш бюджет, спосіб життя та стиль який Вам до вподоби.

Нижче ми виділили 5 варіантів оббивки, які найчастіше використовуються.

  • Бавовна. Бавовна є одним із найпопулярніших матеріалів для оббивки, тому що вона м’яка, дешева та широкодоступна. Однак ця оббивна тканина з часом схильна до плям і вицвітання.
  • Оксамит. Оксамит є ідеальним матеріалом, якщо ви хочете додати гламуру своїй спальні. Оксамит — позачасовий матеріал, який справляє великий вплив.
  • Шкіра. Шкіра є популярним вибором для людей з дітьми та домашніми тваринами, оскільки її легко витирати та вона стійка до плям. Ви також можете вибрати матеріали зі штучної шкіри, якщо хочете.
  • Поліестер. Поліестер — це синтетичний матеріал, виготовлений із суміші бавовни та інших волокон. Він надзвичайно добре зберігає колір фарби, що робить його популярним вибором оббивного матеріалу.
  • Льон. Каркаси ліжок можна оббити стильною сумішшю льону з вибором кольорів, які підійдуть до будь-якого існуючого декору.