UA | RU
Фільтри
Вибрані фільтри
  • {{filters.name_subproperty}}
Немає вибраних фільтрів
Ціна
Від
До
({{filters.prod_count}})
Сортувати:
По рейтингу

Нічого не знайдено

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено :(

Створення затишної спальні та дитячої кімнати - це створення внутрішньої атмосфери Вашої оселі !

 

 

З давніх часів нам усім потрібне безпечне та зручне місце для сну. Коли люди ще жили у печерах, їх помешкання було невеличким та освітлення було лише природнє від вогню. Будь то печера, однокімнатна квартира або палац з десятьма спальнями, принцип залишається незмінним.

Спальня – важливе приміщення у будинку, дуже важливо вірно обрати розмір спального місця для комфортного сну та розташування подушки та ковдри. У багатьох країнах будинок чи квартиру насамперед характеризують кількістю спалень. Ієрархія спалень у будинку часто відповідає ієрархії в сім'ї:

  • Спальня – для батьків;
  • Менша кімната — для дітей;
  • Вітальня — для гостей.

Комфортна спальня чи дитяча – це місце, де можна відпочити фізично та психологічно, тому в облаштуванні цієї частини житлового простору необхідно все продумати до дрібниць. Як зробити так, щоб ваша спальня та дитяча стала найзатишнішою та комфортною?

Насправді дизайн затишної спальні та дитячої створити нескладно. І справа навіть не в кількості вкладених у це грошей. Правильно підібрані кольори та комплектація меблів для спальні, дитячої чи вітальні від надійного виробника – це уже велика частина для створення затишку, комфорту та функціоналу кімнат. Відомих і дієвих концепцій меблювання спального місця та простору не існує, оскільки розміри приміщення, його геометрія, смакові переваги власників – це в кожному конкретному випадку окрема історія. Затишна кімната для дітей та спальня - це красиве оздоблення, зручне спальне місце з ортопедичним матрацом та анатомічними ламелями, наявність меблів, необхідних саме вам наприклад, дзеркала або вішаки, котрі здатні поєднати у собі функціональність, стиль та естетику, не захаращуючи простір. Важливий момент комфорту – правильне розміщення меблів у спальні. Насамперед уважно подивіться, коли і як падає світло з вікна у різну пору року та добу. Вибираючи зручне положення ліжка, постарайтеся уникнути ситуації, коли сонце світитиме Вам в обличчя. Якщо ж іншої можливості розмістити ліжко немає, доведеться подбати про щільні штори на вікна спальні.

Зверніть увагу - виробник меблів щороку представляє нові та цікаві готові спальні у різних стилях, кольорах, білий чи темний венге, дуб сонома, ясень або ж інший відтінок, котрий представлений виробником - задовільнить будь які бажання, з цікавими формами, елементами декору та сучасним оздобленням. Також сучасні виробники використовують різний матеріал для виготовлення меблів. Це може бути:

  • Натуральне дерево;
  • МДФ;
  • ЛДСП;
  • Метал.

Ідеальним варіантом - звичайно є вироби з дерева, про те їхня ціна досить висока, тому великий попит мають меблі з МДФ ДСП. Такі плити з деревної стружки і волокон зарекомендували себе як чудову альтернативу дереву - вони мають великий термін експлуатації, досить міцні та надійні. При виборі меблів не йдіть на компроміс і не керуйтесь лише ціною. Пам'ятайте, що можна знизити вартість меблів, вибравши варіант із мінімальною обробкою або лаконічним дизайном.

Врахуйте такі критерії:

  • Термін використання. Якщо Ви купуєте меблі на довгий час, то краще замовити ліжка з МДФ, прослужить довше.
  • Кількість предметів. Якщо потрібно підібрати кілька меблів, обравши моделі з ДСП, вдасться заощадити. Вони недорогі та забезпечать комфорт.

Як бачите, підібрати потрібний матеріал досить легко.

Ліжка з ДСП МДФ відрізняються за розміром, дизайном та конструкцією.

  • Односпальні;
  • Півтораспальні;
  • Двоспальні;
  • Двоярусні;
  • Дитячі;
  • Ліжко-трансформер;
  • Комбіновані, можуть бути у поєднанні з деревом, тканиною та металом;
  • Моделі ліжок із підйомним механізмом;
  • Ліжка ДПС або ліжка МДФ із шухлядами.

Асортимент товару дуже широкий та різноманітний, дозволить обрати модель ліжка котра підійде Вам за дизайном, комплектацією та стане просто окрасою оселі. Для хостелів часто обирають двох'ярусне ліжко з ДСП та не дорогі ортопедичні матраси, країна-виробник Україна.

З чого зроблене Ваше ліжко?

Коли Ви обираєте ДСП ліжко чи МДФ постає питання: «Що ж краще? ». На перший погляд – ці сучасні матеріали дуже схожі між собою. Вони зроблені з тирси та стружки, якісна плита з ламінованого ДСП така ж, як плита МДФ, приємні та гладкі на дотик.
У чому ж різниця ?

  • ДСП – це дерево-стружкова плита, котра виготовляється методом пресування стружки та тирси в умовах високої температури. Для зв'язки натурального компонента плит застосовуються формальдегідні або синтетичні смоли.
    Сучасне виробництво дозволяє максимально знизити шкідливий вплив смоли, щоб не було поганого впливу на Ваше здоров'я та за допомогою ламінування, надає виробу привабливого вигляду, також плівка не дає формальдегіду випаровуватись.
  • МДФ – це один із різновидів плит, виготовлених з деревної стружки.У складі деревоволокнистої плити середньої щільності тільки дрібна тирса, спресована до однорідного стану.
    МДФ відразу має гладку та рівну поверхню. Така плита більш щільна та міцна, стійка до свердління та впливу вологи. Також вона найкраще підходить для глибокого фрезерування та деформування при створенні радіусних фасадів меблів. Крім того, плита МДФ має значно вищі екологічні властивості за рахунок того, що в якості просочення тирси використовуються в основному натуральні смоли. Формальдегід також присутній, але у значно меншій кількості.

 

Матеріал дсп мдф, переваги та недоліки:

ДСП

МДФ

Переваги

Недоліки

Переваги

Недоліки

широкий асортимент кольорової гами.

недостатня міцність, схильність до сколів.

широкий вибір кольорів.

висока ціна, особливо якщо меблі мають додатковий декор.

дсп матеріал стійкий до перепадів температури.

менша вологостійкість.

можлива точна імітація текстури та малюнка дерева, при цьому ціна нижча за дерев яні вироби.

 

потрібен додатковий догляд за фасадами з декором.

доступна ціна, завдяки чому матеріал ДСП, займає перше місце у меблевому виробництві.

не піддається фрезеруванню;

більша стійкість до змін вологості, ніж у ДСП, висока щільність та стійкість до сколів та механічних пошкоджень.

може деформуватися від тепла.

цей матеріал легко свердлиться, його можна стругати, фарбувати і склеювати.

можливі шкідливі випаровування при пошкодженні покриття, тих самих формальдегідних смол, які скріплюють частинки дерева.

добре поєднується з металом, декорується скляними вставками

навіть найкрасивіші меблі з МДФ, не порівняти з природною текстурою меблів з дерева.

добре тримає " цвяхи і шурупи, що скріплюють конструкцію.

Виріб не бажано збирати та розбирати декілька раз.

можливість складної декоративної обробки, матеріал підходить для глибокого фрезерування та створення будь яких малюнків.

меблі для оселі з МДФ чутливі до механічних пошкоджень.

 

Загальний плюс двох матеріалів порівняно з натуральною деревиною – стійкість до шкідників та зараження грибком. Якісна технологія виробництва, ламінована та гладка поверхня матеріалу надає виробам вишуканого вигляду.


Догляд за меблями з ДСП чи МДФ

 

Є кілька загальних правил догляду за меблями із МДФ або ДСП:

  • Меблі потрібно зберігати та експлуатувати у сухому та теплому приміщенні;
  • Дотримуватись відстані до опалювальних пристроїв, не менші ніж 50-70см. Також сонячне світло, може змінити зовнішній вигляд плити. Плівка на ДСП та МДФ найбільш схильна до вигорання, тому може змінити колір при постійному попаданні сонячних променів;
  • З’єднання меблів потрібно час від часу перевіряти і якщо вони послабились їх потрібно підтягнути;
  • Пил з поверхонь меблів необхідно протирати за допомогою сухої та м’якої ганчірки;
  • Не застосовувати абразивні засоби для чищення, а також засоби що містять ацетон та інші розчинники. Використовуйте для прибирання спеціальні засоби, котрі можна придбати у звичайному магазині;
  • Виключити пряме попадання води на торці плит, якщо стики покриття не герметичні, при попаданні води в середину плити тирса розбухне, а сама плита втратить свій зовнішній вигляд і властивості, це при умові що вода буде потрапляти на поверхню довгий час;
  • Оберігати поверхні від механічних пошкоджень.

Дотримуючись цих нескладних правил, а також використовуючи меблі тільки за призначенням, ви значно продовжите термін їхньої придатності.

 

 

Останні відгуки

{{review.product?.name_p || ''}} Всі відгуки
{{ review.name?.length > 0 ? review.name : 'Анонім' }} | {{review.date | formatDate(false)}}

{{review.comment}}

Немає приміток