UA | RU
Фільтри
Вибрані фільтри
  • {{filters.name_subproperty}}
Немає вибраних фільтрів
Ціна
Від
До
({{filters.prod_count}})
Сортувати:
По рейтингу

Нічого не знайдено

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено :(

Матрац

Якщо ви погано спите вночі, прокидаєтеся з болями або якщо вам просто некомфортно в ліжку, можливо, настав час придбати новий матрац. Подумайте про те, де у вас боляче: якщо ви прокидаєтеся з болем у плечі чи спині, стегнах, колінах чи інших суглобах, можливо, ваш матрац не має належної підтримки. Крім того, якщо ваш нинішній матрац помітно провисає або має постійний відступ у формі вашого тіла, швидше за все, настав час для нового. І якщо ви зрозумієте, що краще спите поза домом (наприклад, у готелях) це ще один знак про те що потрібно придбати новий матрац.

Багато людей неправильно підходять до покупки матраців, зосереджуючись виключно на показниках жорсткості чи положенні для сну, враховуючи лише ціну або вибираючи матеріали та технології, які популярні або на слуху. Але такий підхід може дати вам не дуже зручний матрац, про покупку якого ви пошкодуєте.

Поради в цій статті покажуть вам кращий шлях, підказка буде наступна - зосередьтеся на комфорті та підтримці. Ця стаття базується на сотнях відгуків отриманих від клієнтів, які купили у нас Матрац, і ця інформація допоможе вам знайти матрац, на якому ви будете міцно спати роками.

Бажання відчувати себе людиною, що відмінно відпочила і повна енергії та сил – приведе Вас до підбору ортопедичного матраца. Величезний асортимент продукції, якою наповнені звичайні та інтернет магазини, призводить покупців більше до розгубленості, ніж до прийняття єдино правильного рішення. Підготовлений огляд допоможе зрозуміти відмінності моделей з різними наповнювачами та різного ступеня жорсткості.

Коли ви купуєте матрац, ви можете вибрати один із трьох основних типів: піна (ортопедична піна, піна з ефектом пам’яті, латексна піна або комбінована, foam піна, синтепон ппу), внутрішня пружина та змішані (суміш піни та пружин).

Незважаючи на те, що доступні сотні різноманітних матраців, більшість з них потрапляє в одну з трьох основних категорій: внутрішні пружини (або пружинні), безпружинні та змішані. Базовий огляд кожного типу наведений у таблиці нижче.

 

 

 

Пружинні матраци

Безпружинні матраци

Змішані (суміш піни та пружин)

 

Пружинний матрац використовує систему з’єднаних металевих пружин або котушок, які витримують вагу вашого тіла. Верхній шар м’якої тканинної підкладки (так званий комфортний шар) забезпечує амортизацію та контур без відчуття просідання піни з ефектом пам’яті. Загалом якісний внутрішній пружинний матрац забезпечує хорошу опору для країв, є більш пропускним для повітря (і, отже, холоднішим), ніж його повністю безпружинні аналоги, і доступний у діапазоні рівнів жорсткості, щоб відповідати різноманітним уподобанням.

(пружин – bonnel, pocket spring, pocket spring)

 

 

 

Матрац безпружинний – це саме те, що він звучить: матрац, виготовлений із шарів піни (пінополіуретану з ефектом пам’яті, латексної піни або комбінації), кожен з яких може мати різну щільність із різними рівнями підтримки, амортизації та довговічності. Оскільки повністю спінені матраци прилягають до вашого тіла, вони допомагають утримувати ваш хребет у правильному вирівнюванні під час сну, що робить їх хорошим вибором, якщо ви схильні до болю в спині. Цей тип матраца також забезпечує хорошу ізоляцію від рухів, а це означає, що тих менше шансів розбудити партнера, який пересувається вночі, ніж це було б, якби вони спали на пружинному.

 

 

Матрац ортопедичний виготовлений з різною пропорцією пружин і піни, гібридні матраци мають дуже різні відчуття залежно від бренду та моделі. Взагалі кажучи, гібридні металеві спіралі забезпечують хороший баланс між відскоком і підтримкою для послаблення тиску, тоді як шари піни забезпечують комфорт і амортизацію без відчуття ковтання. Оскільки гібридні матраци допомагають усунути деякі недоліки звичайних ліжок із пінного матеріалу та внутрішніх пружин, вони часто є гарним компромісом, якщо вам важко вибрати між ними.

 

 

 

 

 

 

 

Що Ви маєте знати обираючи матрац: підбір за 5 кроків

 

КРОК 1 Вибір жорсткості матраца

Це одна з основних характеристик ортопедичного матраца. Повноцінний відпочинок та самопочуття людини напряму залежить від його жорсткості. Для комфортного відпочинку найкращим варіантом є матраци середньої жосткості, проте вибір залишається індивідуальним.

  1. Підвищена жорсткість

Тверді матраци рекомендуються при захворюваннях хребта, остеохондрозі. Наповнювачем можуть бути такі матеріали як ущільнений пінополіуретан, файбер, кокосові волокна, композити. У результаті поверхня не відрізняється м'якістю, не забезпечує зручність сну, але у разі проблем із хребтом ідеально підтримає хворі чи пошкоджені хребці. Сон на подібних матрацах показаний і людям із відмінним здоров'ям, але тим, кому понад 50 років, слід бути обережними при виборі занадто жорсткого матраца. У будь-якому випадку, жорсткі матраци - досить специфічні вироби, які вибирають через любов до жорстких поверхонь, або через медичні показання.

  1. Середня жорсткість

Найбільш рекомендована жорсткість для здорової людини середньої комплекції та росту. У недорогих матрацах для забезпечення набивання середньої жорсткості використовуються композитні матеріали типу файбера, штучного латексу, ППУ з характерними ортопедичними якостями, для дорожчих – поєднання натурального латексу та кокосової койри, а також меморі фоам. Подібні матраци із середньою жорсткістю мають величезний попит.

  1. Низька жорсткість

Щоб забезпечити матрацам низьку жорсткість, виробники застосовують пінополіуретанові та натуральні латексні шари. Наповнювач із натурального латексу відносять до ортопедичних набивок, а пінополіуретан не підійде для сну людей, які мають підвищену вагу. Часто м'які та помірно-м'які матраци вибирають для людей похилого віку, а також для дітей віком 8-15 років.

Рекомендація: Для уточнення жорсткості матраца слід скористатися супровідним паспортом, в якому вказується вага, що витримується виробом. Худій людині буде зручно спати на м'якій моделі, а тим, хто має зайві кілограми, бажано зупинити вибір на більш жорсткому варіанті.

 

КРОК 2. Враховуємо ваговий критерій.

Не варто перевищувати показник максимальної ваги на одне спальне місце, вказане в характеристиках матраца. Краще мати запас за цим показником у районі 5-20 кг. Крім цього, враховуйте, що жорсткість матраців вказується для людей середньої комплекції (вагою 70-90 кг). Наприклад, для людини з надмірною вагою більше 110 кг матрац із заявленою середньою жорсткістю здаватиметься досить м'яким, а для людини з вагою 40-50 кг може навпаки сприйматися як помірно-жорсткий.

  • Люди, які мають зайву вагу, зручно почуватимуться на досить високих матрацах.
  • Для людей із нормальною вагою фахівці радять зупинити вибір на матрацах середньої товщини.
  • Худа людина не зможе надати потовщену основу матраца достатнього тиску, тому немає сенсу купувати занадто товстий матрац.

Моделі з невеликою товщиною, яка обмежується парою-трійкою сантиметрів, не відносяться до матраців для сну. Такі вироби підходять для створення комфорту на дивані, ліжка та вирівнювання їх поверхонь та називаються наматрацниками ( футони, топпери).

 

КРОК 3. Обрати розмір та висоту матраца

Зручність відпочинку залежить від висоти матраца. Крім цього, цей фактор також важливий в естетичному плані. До найтонших відносяться матраци товщиною до 14 см, такі матраци зазвичай розраховані на дітей або нечасте сезонне використання. Фахівці стверджують, що тонкі моделі можуть негативно вплинути на здоров'я, завдати шкоди хребту за значної ваги сплячого. Для дорослих людей як основний матрац постійного використання підійдуть такі орієнтири висоти:

  • При виборі розмір матрац для дорослих слід підбирати вироби, товщина яких становить 14-30 см.
  • Якщо ви купуєте безпружинний монолітний матрац, його товщина може становити 14-16см мінімум.
  • Якісні матраци з незалежними пружинними блоками виготовляються товщиною не менше 18-19 см. Матрац пружинний висотою менше 18 см. - дешевші варіанти з тонким наповненням.

Виробники також пропонують моделі з багатошаровим наповненням, що забезпечує більше зручностей та комфорту. Елітні матраци можуть мати товщину від 24 до 40 см, жосткість середньої, на незалежних пружинах та кілька слоїв – ортопедична піна.

Стандартним значенням висоти ортопедичного матраца для дорослої людини вважається діапазон 19-23 см.

Важливо! Для дітей старше 4 років застосування дуже тонких матраців (3-6 см) категорично неприйнятне, тут потрібно звертати увагу на показник «Ортопедичні», оскільки це принципово важливо під час росту тіла.

У питанні про розміри матраца з ортопедичними властивостями йдеться про його відповідність підставі та/або ліжку, на якому він буде розміщений:

  1. Якщо ширина матраца більше, ніж ширина ліжка, це призведе або до звисання країв і, як наслідок, некомфортному сну, або матрац просто не встане в габарити ліжка;
  2. Якщо матрац менший за шириною, це викличе незручність під час відпочинку, неакуратність зовнішнього вигляду ложа;
  3. При невідповідній довжині вийде така сама незручна картина, що веде до дискомфорту або неможливості експлуатації.
  4. Якщо ви виміряли розмір матраца, і він опинився поза стандартними значеннями - завжди можна замовити матрац у нестандартному розмірі. Для прикладу Ви можете замовити матрац matroluxe по індивідуальним міркам до мм.

Порада! Найкращим варіантом вважається одночасний підбір ліжка та матраца з точним дотриманням взаємних параметрів.

 

КРОК 4. Вибір типу: безпружинні чи пружинні матраци?

Відповідаючи на питання про те, яку модель вибрати - безпружинну або пружинну - слід розібратися з їх відмінностями.

1.Пружинні матраци Боннель

Матраци із залежними пружинними блоками називають класичними, їх застосувують доволі давно. Серед інших недоліків – зношування пружин при взаємному терті, що призводить до скрипу та неможливості відпочити з комфортом у тиші. Між пружинами збирається пил, який негативно впливає на сплячу людину, а й сприяє розвитку паразитів, шкідливих мікроорганізмів.

Невисока вартість пружинних моделей приваблює покупців. Однак перед придбанням бажано зважити всі за і проти, щоб за мінімальної плати не отримати проблем зі здоров'ям ні дітям, ні дорослим.

Важливо! Використання старих пружинних матраців, що вийшли з ладу, призводить до пошкодження з'єднань хребців, викривлення хребта.

2. Матраци, оснащені незалежними блоками пружин

Подібні матраци привертають увагу споживачів нескладною, але дуже зручною конструкцією. Кожна із пружин поміщена в окремий чохол, що дозволяє рухатися без зіткнення з іншими блоками. При натисканні кілька блоків сусідні пружини залишаться у тому положенні. По верху та низу блоків горизонтально розміщуються наповнювачі, які разом із пружинами створюють матрац із чудовими ортопедичними та анатомічними якостями.

Кожна пружина працює точково та незалежно. Це означає, що матрац ідеально прогнеться під кожен вигин тіла людини та забезпечить необхідну підтримку хребта. Стандартна щільність установки пружин – 250 штук на квадратний метр, але також є моделі з блоками вдосконаленої конструкції – Мультіпокет (близько 500 пружин на квадратний метр) та Мікропокет (понад 900 пружин на кв.м.). Такі моделі можна порадити людям з великою вагою, а також тим, хто хоче отримати найкращу ортопедичну підтримку спини з усього, що пропонують сучасні пружинні матраци.

Такий матрац з незалежним пружинним блоком підходить для людей віком від 12 років з урахуванням ступеня жорсткості поверхні. Висота їх буває різна.

До переваг моделей з такими пружинами відносять:

  • виражені ортопедичні властивості із відмінною підтримкою спини;
  • тривалий термін служби;
  • відсутність скрипу пружин;
  • можливість застосування для людей із великою масою тіла;
  • високий ступінь надійності, що гарантує збереження властивостей основи навіть після активних ігор дітлахів;
  • зручність сну та відпочинку.
  • Характеристика зима-літо (зима лето) – тоненька прослойка шерсті/хлопку (бавовна висота – 2-3 мм) під чохлом матраса.

Ціна на цей тип матраців варіюється дуже широко - від недорогих моделей із пружинним блоком та штучними наповнювачами до дорогих матраців із модернізованим пружинними блоками високої щільності з матеріалами високого класу. Найпопулярнішими є матрас ортопедичний середньо-жорсткий.

3. Безпружинні матраци з ППУ

Це найпоширеніший сьогодні тип недорогих безпружинних матраців. Часто вони продаються в компактній упаковці. Такі матраци часто купуються для дітей, підлітків та дорослих людей як економічні варіанти. Вони відмінно підходять на роль матраців для дачі або орендованої квартири. Однак серед них є і хороші варіанти, що відмінно підходять на роль матраців для постійного використання, єдине на що необхідно звертати увагу - на щільність ППУ, такі матраци повинні мати індекс жорсткості "середній" або "середньої жорсткості".

Плюси:

- доступність та низькі ціни;

- кілька рівнів жорсткості – від м'яких до середніх;

- Доволі непогані ортопедичні якості у моделей із щільним ППУ;

- Зручність транспортування до місця призначення.

Мінуси:

- невисокий термін експлуатації;

- не найкращі анатомічні якості.

4. Безпружинні матраци з натуральними наповнювачами.

При виборі безпружинної версії слід орієнтуватися на наповнювач, який відповідає за жорсткість виробу. Матраци, що не мають пружин, характеризуються достатньою міцністю та беззвучністю, чим і заслужили чималу популярність про користувачів.

При виготовленні наповнювачів використовуються латекс, кокосове волокно та інші матеріали, що забезпечують поверхням ортопедичні властивості, а власникам – комфортний та здоровий сон.

Завдяки грамотно підбирається наповнення вироби мають хорошу витривалість, витримують чималі навантаження, стрибки та ігри дітей.

Плюси:

- Тривалий експлуатаційний термін;

- Кілька рівнів жорсткості;

- Високі ортопедичні властивості.

Мінуси:

- Висока ціна через використання дорогих наповнювачів, серед яких волокна кокосу, натуральний латекс;

- велика вага таких матраців.

 

КРОК 5 Вибір матеріалу наповнення

Продуманий підхід до вибору наповнювача для ортопедичного матраца дозволить придбати модель, що підходить під персональні запити покупця, адже це впливає на жорсткість, екологічність і надійність.

Запам'ятайте! Такі наповнювачі як пух, недорогі поролонові набивання, вата не мають ортопедичних характеристик. Серед непопулярних властивостей вати – збивання у нерівномірні грудки, що перешкоджає зручності під час сну.

 

 

Назва наповнювача

Характеристика

Плюси у використанні

Мінуси (якщо такі наявні)

Латекс

 

 

Основою виготовлення латексних шарів служить сік гевеї, оброблюваний спеціальним способом отримання спіненої маси. Підготовлений матеріал служить для ортопедичних матраців прекрасним наповнювачем, що приймає контури тіла і чудово підтримує хребет. Латекс може бути м'яким, так і досить твердим. При цьому штучний матеріал відрізняється більш високим ступенем жорсткості в порівнянні з натуральним. Про популярність латексних матраців свідчить їхня затребуваність як серед дитячої, так і дорослої купівельної аудиторії.

 

  1. 1. забезпечення комфортних умов відпочинку;
  2. 2. анатомічне повторення контурів тіла;
  3. 3. зручність сну для людей, у яких діагностовано проблеми з хребтом;
  4. 4. добре витримує величезні навантаження і масу людини, швидке відновлення структури з допомогою пористості;
  5. 5. комбінування з різними матеріалами дозволяє за необхідності збільшити жорсткість;
  6. 6. застосування матеріалу в м'яких моделях матраців дозволяє зберегти комфорт сну, і ортопедичні властивості основи;
  7. 7. відсутність алергічних впливів;
  8. 8. зносостійкість при інтенсивних навантаженнях.

 

Серед недоліків називають високу вартість виробів, а також ламкість штучного матеріалу, який через деякий час підсихає, що і призводить до розшарування.

 

Пінополіуретан

 

 

Висока популярність пінополіуретану (ППУ, ортопени, штучного латексу) пов'язана з тим, що основою є звичний для багатьох користувачів поролон з різними ортопедичними добавками. Застосування ППУ дозволяє виготовляти ортопедичні матраци з добрими характеристиками за досить невисокою ціною.

 

  • 1.доступна вартість;
  • 2.досить тривалий термін служби;
  • 3. сприйнятливість до підвищених навантажень,
  • 4.забезпечення достатніх ортопедичних властивостей, що є прийнятним для тих, хто піклується про своє здоров'я.

 

До проблемних моментів відносять складність видалення ввібраної вологи, а також проблему очищення від забруднень. Крім цього, невеликий термін експлуатації матраців з використанням ППУ – від 4х до 9ти років.

 

Кокосова койра

 

Пружна плита з пресованих волокон кокосу відноситься до досить жорстких матеріалів, які часто використовуються для наповнення матраців ортопедичних. Койра зазвичай комбінується з латексними та поліуретановими прошарками, що дозволяє створювати чудові за якістю та зручністю поверхні для сну та відпочинку. Цей наповнювач особливо популярний в категорії дитячі матраци, дитячі ортопедичні подушки.

  • 1. не алергенний матеріал;
  • 2.створення перешкоди для розмноження бактерій;
  • 3.швидке випаровування вологи;
  • 4.не схильний до гниття;
  • 5. екологічність;
  • 6.відмінна провітрюваність;
  • 7.лікувальні та ортопедичні властивості;
  • 8.відсутність шкідливих компонентів;
  • 9.правильна підтримка спини під час сну;
  • 10.можливість використовувати як для дорослих, а й у дітей будь-якого віку.

 

До недоліків відносять високу вартість, причина якої у складності обробки та підготовки матеріалу.

 

Холлофайбер

 

 

При виробництві матраца з волокнами файбера також можуть додавати шерсть кіз, кінський волос, лляні нитки. Відмінне поєднання отримується при комбінуванні холлофайбера з пінополіуретаном або з незалежними пружинними блоками. Холлофайбер - дуже схожий матеріал, але в ньому волокна орієнтовані не вертикально, а безладно, що робить цей матеріал більш м'яким у порівнянні.

 

Переваги холлофайбера полягають у наступному:

  • яскрава виразність властивостей ортопедичного плану;
  • пружність;
  • чудова повітропроникність;
  • швидке позбавлення від вологи, що потрапила на поверхню;
  • гіпоалергенність;
  • негайне відновлення первісної форми після перенесеної деформації;
  • широкий діапазон твердості від середніх показників до високих;
  • зносостійкість;

 

 

МеморіФоам

 

МеморіФорм– матеріал, що має спінену структуру, що дозволяє поверхні підлаштуватися під форму тіла. Подібні матраци з "ефектом пам'яті" забезпечують прекрасні умови для сну. Двусторонний латекс також комфортний – жорсткість середньої.

 

Основна перевага Memory Form прогинається під людиною, набуваючи його контурів, а після припинення навантаження відновлюється протягом декількох хвилин.

Середньої жосткості, досить мякі по відчуттях. Також при знижених температурах унікальний матеріал набуває підвищеної жорсткості.

 

Гарантія на ортопедичний матрац (емм, matroluxe) в середньому надається на термін 5 років.

Після уважного розгляду характеристик матраців з різними наповнювачами (а також відгук матрац) нескладно зробити висновок про найбільш відповідний виріб. Також варто буде ознайомитись з розділом аксесуари для матраців, оскільки наматрацники, підматрацники ( провідних українських виробників, як матролюкс чи emm) та постільна білизна допоможе Вам продовжити термін експлуатації самого матрацу. Розглянули всі можливі варіанти та зробили вибір? Замовляйте матрац для ліжка! Підбирайте моделі із турботою про здоров'я своє та близьких вам людей! Зверніть увагу на акційні пропозиції від провідних українських виробників, Акційна ціна буде Вам до вподоби. Якщо Ви придбали матрац і залишились задоволеними- рекомендуємо залишити відгук, можливо Він допоможе комусь зробити цей непростий вибір.

Останні відгуки

{{review.product.name_p}} Всі відгуки
{{ review.name?.length > 0 ? review.name : 'Анонім' }} | {{review.date | formatDate(false)}}

{{review.comment}}

Немає приміток