UA | RU
Фільтри
Вибрані фільтри
  • {{filters.name_subproperty}}
Немає вибраних фільтрів
Ціна
Від
До
({{filters.prod_count}})
Сортувати:
По рейтингу

Нічого не знайдено

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено :(

Як обрати Комод ?

Простий комод – не такий простий і однотипний предмет меблів, як могло б здатися на перший погляд. Оснащений висувними ящиками, відкритими полицями або дверцятами різної конструкції, він має високу функціональність і здатний вдало вписатися в інтер'єр невеликої кімнати або просторого приміщення, матеріал каркаса визначає ціноутворенні, список прямий і здатен задовільнити потреби будь-якого покупця. Спробуємо оцінити всю різноманітність подібної продукції, що випускається сьогодні відомими фірмами та майстрами-одинаками, щоб придбати оптимальну модель для себе.

estella дерев'яний Комод (зроблено в україні)

Комод estella дерев'яний тесса

Стилі виконання комодів

Комод – настільки зручний та місткий елемент домашніх меблів, що його можна зустріти практично у будь-якій квартирі чи котеджі. Оскільки у кожного власника житла свій підхід до оформлення інтер'єру, то випускаються такі моделі з різними варіантами форм і декоративного оздоблення. Найчастіше вони відповідають одному з найпопулярніших стилів.

  1. У класичному стилі. Класичні комоды обов'язково виготовлені з натуральної деревини. Вони мають виглядати зі стриманою вишуканістю та шляхетністю. Їх часто ставлять на міцні фігурні ніжки, оснащують декоративним різьбленням, покривають фарбами стриманих кольорів з ефектом старовини, використовують дорогу фурнітуру з позолоченими або емальованими поверхнями.

estella дерев'яний вега

 

  1. У стилі бароко. Стиль бароко передбачає екстравагантну чуттєвість, що демонструє велику кількість криволінійних форм з безліччю декоративних елементів. Такі моделі зазвичай виготовляють із цінних порід дерева, прикрашених тонким різьбленням та позолотою.

 

 

  1. У стилі прованс. Для Провансу характерна нехитра краса інтер'єрів старої південної Франції. Тут обов'язково є добротна натуральна деревина з мінімальною кількістю декору, пофарбована в світлі тони від білого до бежевого або блакитного. Іноді фарбі штучно надають зістареного вигляду.
  2. У стилі хай-тек. Комоди в стилі хай-тек нерідко виготовляють із пластику з елементами скла та металу. У фарбуванні переважають однотонні глянцеві поверхні. Тут характерна простота форм, несподівані технічні рішень, приховані ручки або внутрішнє підсвічування.
  3. У стилі модерн. Модерн – поєднання найсучасніших матеріалів та незвичайних форм з переважанням гнутих (округлих) елементів. Комоди цього типу завжди виглядають легкими та природними.

Комод - vmv holding / країна-виробник Україна

  1. У стилі лофт. Лофт – стиль протесту та відмовитися від непотрібної розкоші з ухилом у індустріалізацію. Такий комод з високою ймовірністю буде зроблений або оформлений під нефарбовану дошку або грубо зібрані шматки металу. Вироби в такому стилі виглядають максимально просто, без зайвого декорування.

Комоди за призначенням

Розглянемо особливості їх застосування у різних частинах вашого будинку.

Комоди за призначенням:

  1. Для спальні. Комоди для спальні встановлюють впритул до стіни. Їх часто поєднують із великим дзеркалом, а іноді – надбудовою для косметики та біжутерії, отримуючи подобу туалетного столика. Для зручності використання такі меблі нерідко обладнують місцевим підсвічуванням, включаючи простір усередині ящиків. Невисоку модель можна перетворити на пуф для ліжка, обладнавши зверху м'яке місце для сидіння. Іноді цей елемент інтер'єру служить узголів'ям ліжка, маючи з нею загальну основу або міцно прикріплений до її фронтальної стінки.
  2. Для вітальні. У вітальні комод нерідко використовують як місце зберігання різних речей, які можуть у будь-який момент стати в нагоді при появі відвідувачів або необхідності швидкої організації комфортного відпочинку. Він може поєднувати роль журнального столика або підставки під квітів та напоїв. Місцем розташування може бути ніша, простір вздовж стіни чи біля дивана. У великих приміщеннях він стає незамінним елементом під час створення функціональних зон. Комоди призначені для вітальні зазвичай досить великі та виготовляються з дсп, ( дсп 5 ящиків) і популярні у відтінках білий дуб, темний дуб, дуб сонома та дсп модерн.
  3. Для дитячої. У дитячу кімнату купують невисокі меблі даного типу, щоб дитині було зручно зберігати та діставати з неї іграшки, постільну білизну та інші важливі речі. Для безпеки краще замовити вироби з легкого пластику або модель, що кріпиться до стіни.
  4. Для ванної кімнати. Меблі для ванної використовуються для зберігання банного приладдя або засобів побутової хімії, але і при оснащенні відповідним відсіком служити місцем розміщення пральної машини або іншої техніки. Останнім часом стало популярним поєднання його з раковиною для вмивання.
  5. Для кухні та їдальні. У кухні або їдальні комоди встановлюються набагато рідше, поступаючись першістю тумбам, буфетам та шафам. Зустрічаються варіанти для зберігання кухонного приладдя, що рідко використовується для зонуванні кухні.
  6. Товари для Коридору. Основна роль комода у передпокої – компактне зберігання взуття, сумок, аксесуарів та служба зручною підставкою для принесених з вулиці речей. Невисокі вироби можуть замінити собою пуфи або лавки.

 

Як відрізняються комоди за способом розташування?

Завантажений речами комод – досить важкий предмет, тому його найчастіше встановлюють стаціонарно, але є рухливі варіанти. Розглянемо основні способи встановлення таких меблів.

  1. Підлогові. Найбільш простий варіант передбачає розміщення комода на підлозі біля стіни на нерухому основу. Це може бути плоский цоколь, розташований по всьому периметру чи невеликі ніжки.
  2. Настінні. Настінні моделі мають посилену конструкцію та обладнуються з тильної частини спеціальними кронштейнами для закріплення на міцній вертикальній поверхні.
  3. Мобільні. Мобільний варіант - підійде любителям часто міняти розташування меблів. Такі комоди оснащені рухомими роликами з полімерними поверхнями, щоб не ушкоджувати підлогу під час переміщень.
  4. Острівні. Острівний комод – не тільки місце зберігання речей, а й засіб зонування приміщення. Він призначений для розміщення у центрі кімнати, тому має декоративне оформлення з усіх боків. Часто його обладнають ящиками, що відкриваються у кількох напрямках. Окрім місця для зберігання речей, це також додаткова робоча поверхня.

 

Розміри комодів. Характеристика та різновид.

Ми купуємо комод для зберігання певної кількості речей, тому спочатку маємо визначитися з його розмірами, які безпосередньо пов'язані з внутрішньою місткістю. Існує умовна градація таких виробів за їх геометричними параметрами, на яких слід зупинити свою увагу.

Висота

При виборі висоти комода обов'язково пам'ятайте про умови експлуатації:

  1. загальне компонування інтер'єру приміщення;
  2. зручність користування дітьми або дорослими;
  3. можливості встановлення впритул до стіни, не закриваючи розетки або інші елементи вбудованого обладнання.

По висоті комоди поділяються на три типи.

  • НИЗЬКІ – до 100 см. Низькі комоди хороші для невеликих приміщень та дитячих кімнат. За необхідності досягнення великої місткості їх збільшують за рахунок довжини та глибини. Нижче за 85 см їх не виготовляють, а використовують тумби.
  • СЕРЕДНІ від 100 до 130 см. Комоди прямий дсп - вважаються універсальними. Вони зазвичай оснащуються 3-5 висувними ящиками з красиво оформленими передніми стінами. Верхню поверхню, як правило, використовують як підставку під різне приладдя або зручну полицю для будь-яких функцій.
  • Високі від 130 до 160 см. Високий комод нагадує витягнутий вгору пенал із безліччю ящиків. Він підійде для просторих приміщень та компактного зберігання великої кількості речей.

Довжина

Довжина будь-яких меблів – відстань між її бічними стінками. Від неї багато в чому залежить кількість речей, що розміщуються у внутрішніх відсіках та правильне розташування виробу серед інших елементів меблювання приміщення. Вона має природне обмеження: при фронтальній горизонталі коротше 50 см комод багато в чому втрачає свою функціональність.

  • Короткі 60-80 см і менш. Комоди цього типу зазвичай мають єдиний вертикальний ряд розташованих один над одним ящиків. Вони призначені для невеликих приміщень і є конкретними цілями: зберігати взуття, одяг, сумки, інші аксесуари. Такий елемент меблів поміститься у передпокої, ванній кімнаті, у проміжку між шафами спальні. Іноді на ньому обладнають поверхню для сповивання немовлят.
  • СЕРЕДНІ ВІД 80 ДО 100. Стандартний розмір, найбільш популярний для більшості житлових приміщень. Такі комоди зазвичай обладнуються односекційними ящиками з власним фасадом, один з яких може бути розділений на дві частини.
  • ДОВГІ ВІД 100 СМ І БІЛЬШ. Фронтальний розмір більше 1 метра дає збільшену місткість, але гармонійно виглядає біля стіни просторого приміщення. Такі комоди зазвичай встановлюють у спальні, вітальні чи дитячої кімнаті разом із іншими меблями. Їхні габарити дозволяють компонувати внутрішні ящики в два і навіть три ряди. Довжина майже ніколи не досягає 200 см через естетичні міркування, щоб цей елемент інтер'єру не виглядав громіздко.

Глибина

Глибина комода вибирається з урахуванням місця встановлення. Вона може бути визначальною у разі вузьких кімнат або наявності ніші, яку зручно заповнити таким необхідним у господарстві предметом. Тут також є кілька варіантів виконання.

  • ВУЗЬКИЙ. Вузькі комоди в глибину можуть доходити до 30 см. З урахуванням 2-3 см сумарної товщини фронтальної та задньої стінки менший розмір втрачає будь-який сенс. При необхідності збільшення корисного обсягу такі меблі іноді збільшують у довжину та висоту, хоча компактні моделі теж мають попит.
  • СЕРЕДНІЙ. Для повсякденної експлуатації оптимальною вважається глибина комода 40-50 см. У нього зручно закладати речі, які при цьому не мнуться, а весь простір ящика добре проглядається.
  • ШИРОКІ. Широкі комоди краще підходять для тривалого зберігання сезонних речей та предметів, які потрібні лише періодично. Це пов'язано з тим, що при глибині каркаса дсп понад 60 см зони вздовж задньої стінки стають негаразд доступними. Зате моделі цього типу мають додаткову перевагу: його верхню поверхню можна використовувати як додатковий столик або підставку під апаратуру та сувеніри.

Компактні розміри при гарній місткості та презентабельному зовнішньому вигляді перетворили комод на універсальний предмет меблювання для дому - найрізноманітніших житлових та підсобних приміщень. При цьому залежно від місця встановлення їхнє функціональне значення може значно змінюватися. Переглянути комод і підібрати той який добре підійде для дому можна у нас на сайті, у нас великий вибір в наявності, де країна -виробник Україна.

 

 

Останні відгуки

{{review.product.name_p}} Всі відгуки
{{ review.name?.length > 0 ? review.name : 'Анонім' }} | {{review.date | formatDate(false)}}

{{review.comment}}

Немає приміток