UA | RU
Фільтри
Вибрані фільтри
  • {{filters.name_subproperty}}
Немає вибраних фільтрів
Ціна
Від
До
({{filters.prod_count}})
Сортувати:
По рейтингу

Нічого не знайдено

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено :(

Як обрати Комод ?

Простий комод – не такий простий і однотипний предмет меблів, як могло б здатися на перший погляд. Оснащений висувними ящиками, відкритими полицями або дверцятами різної конструкції, він має високу функціональність і здатний вдало вписатися в інтер'єр невеликої кімнати або просторого приміщення, матеріал каркаса визначає ціноутворенні, список прямий і здатен задовільнити потреби будь-якого покупця. Спробуємо оцінити всю різноманітність подібної продукції, що випускається сьогодні відомими фірмами та майстрами-одинаками, щоб придбати оптимальну модель для себе.

estella дерев'яний Комод (зроблено в україні)

Комод estella дерев'яний тесса

Стилі виконання комодів

Комод – настільки зручний та місткий елемент домашніх меблів, що його можна зустріти практично у будь-якій квартирі чи котеджі. Оскільки у кожного власника житла свій підхід до оформлення інтер'єру, то випускаються такі моделі з різними варіантами форм і декоративного оздоблення. Найчастіше вони відповідають одному з найпопулярніших стилів.

  1. У класичному стилі. Класичні комоды обов'язково виготовлені з натуральної деревини. Вони мають виглядати зі стриманою вишуканістю та шляхетністю. Їх часто ставлять на міцні фігурні ніжки, оснащують декоративним різьбленням, покривають фарбами стриманих кольорів з ефектом старовини, використовують дорогу фурнітуру з позолоченими або емальованими поверхнями.

estella дерев'яний вега

 

  1. У стилі бароко. Стиль бароко передбачає екстравагантну чуттєвість, що демонструє велику кількість криволінійних форм з безліччю декоративних елементів. Такі моделі зазвичай виготовляють із цінних порід дерева, прикрашених тонким різьбленням та позолотою.