UA | RU
Фільтри
Вибрані фільтри
 • {{filters.name_subproperty}}
Немає вибраних фільтрів
Ціна
Від
До
({{filters.prod_count}})
Сортувати:
По рейтингу

Нічого не знайдено

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено :(

Матраци топери і футони для здорового сну на дивані !

Для багатьох людей дивани вже давно стали повноцінною альтернативою ліжкам. Особливо це актуально для тих, хто проживає в невеликих однокімнатних квартирах, студіях, на дачі або орендує житло. Однак важливо враховувати, що якість сну на дивані може суттєво відрізнятися від звичайного ліжка. Деякі дивани можуть бути занадто жорсткими, інші - надто м'якими, а деякі можуть бути старими та продавленими. Спати на такому спальному місці не тільки некомфортно, але і може бути шкідливим для вашої спини. Проте не завжди легко замінити диван на новий, більш комфортний варіант.

Чи знали ви, що здоровий сон можна забезпечити навіть на дивані? Згладжуючи нерівності поверхні, компенсуючи перепади висоти та приховуючи стики між диванними блоками, спеціальний тонкий матрац, що відомий як Топпер або футон, може бути вам у нагоді.

Топпер - це безпружинний матрац товщиною 5-7 см, який розкладається поверх дивана, софи, розкладачки або навіть просто на підлозі. Він забезпечує ортопедичний та анатомічний ефект, що є важливим для здорового сну.

Футон - інша назва цього виробу. Термін має японське походження і означає спеціальний матрац, який розкладається на підлогу. В Інтернеті ви можете зустріти обидва терміни, використовуючи їх у тому ж значенні. У наших краях як Топпери, так і футони - це тонкі матраци для диванів.

Можливо Ви придбали новий двоспальний матрац або диван, але вам не подобається його висота чи жорсткість? Чи ваш старий матрац або диван має нерівності які заважають спати спокійно? Не варто відразу купувати новий – топпер може бути відмінним рішенням. Він не лише допоможе створити ідеальне спальне місце, але й заощадить вам кошти. Але для того щоб ця покупка дійсно виправила ситуацію, а не погіршила її, вам потрібно розібратися, який тонкий матрац-топер вам потрібен.

Матрас топпер - це тонкий безпружинний матрац, який розташовується поверх дивану або ортопедичного матрацу для забезпечення комфортного сну. Він може бути оснащений резинками або липучками для фіксації, що робить його використання ще зручнішим. Такий топер може значно покращити якість вашого сну та зробити сон на дивані набагато комфортнішим.

Топпери футони часто порівнюють із тонким матрацем, але його функції не зовсім ідентичні класичному повноцінному матрацу:

 1. Коригує жорсткість нового матраса. Навіть найвищої якості матрац не завжди ідеально підходить для вашого тіла, але не обов'язково відмовлятися від нього. Замість цього, можна підібрати новий тонкий матрац-топпер, який зробить сон більш комфортним і зручним.
 2. Згладжує стики у диванів із механізмом "акордеон" або євро-книжка. Декілька незручностей у користуванні диваном з механізмом "акордеон" або євро-книжка може бути виправлено за допомогою топпер-футон. Топери футони можна використовувати як Матрац для дивана у вітальню, що допоможе покращити комфорт і зробити диван більш придатним для комфортного сну. Тут варто звернути увагу на матрац топпер-футон що скручується, це зручно, якщо вдень диван складається.
 3. Рішення для орендованих квартир. Невідомо, які меблі чекають на вас в орендованій квартирі: це може бути як нове і зручне ліжко, так і старий і не найкомфортніший диван. Щоб не шукати відповідне ліжко і матрац одночасно з переїздом, купіть спочатку топпер. Незручні дивани є досить поширеною проблемою в орендованих квартирах, і топер matroluxe може бути ефективним рішенням для покращення комфорту сну або відпочинку на таких меблях. Також можна придбати топери футони у спальню, адже матрац у ліжку на орендованій квартирі може не підходити Вам по жосткості.
 4. Вирівнює поверхню. На матраці або дивані з часом можуть утворитися невеликі заглиблення, якщо вони не перевищують 1-2 см, то використання тонкого матрацу на основі піни може допомогти вирівняти ці нерівності та повернути комфортний сон.
 5. Збільшує висоту. Високий матрац виглядає більш естетично на ліжку з високими царгами та глибоким підйомом для матрацу. Крім того, чим вище відстань від підлоги, тим менше навантаження на колінний суглоб при сіданні на ліжко. Аксесуари для матраса цю проблему не вирішать, а тонкий матрас topper-futon може збільшити висоту спального місця до 9 см.
 6. Потрібне місце для гостей. Тонкі матраци - варіант гостьового спального місця за умов відсутності такого. Можна пом'якшити розкладушку чи організувати ліжко просто на підлозі. А потім так само швидко її прибрати — склавши або згорнувши тонкий матрац і відправивши його у шафу.

Топпер - це дуже функціональний аксесуар, але важливо розуміти, що він не може повністю замінити звичайний матрац. Основна відмінність між ними полягає в товщині. Для того, щоб матрац вважався повноцінним, він повинен мати висоту не менше 16 см, оскільки при навантаженні тіла поверхня матрацу може продаватися приблизно на 6-10 см. Тому спати на тонкому топпері може бути незручно, оскільки каркас під матрацом може відчуватись через нього.

Тонкий матрац-топпер був розроблений виключно як додатковий матрац, призначений для регулювання жорсткості спального місця та згладжування нерівностей. Він допомагає створити більш комфортну поверхню для сну, підвищуючи м'якість матрацу чи дивана та допомагаючи забезпечити належну підтримку для тіла. Спальний розмір топпера повинен відповідати розміру спального місця. Таким чином, топпер і матрац мають різні функції та використовуються для різних потреб.

Тонкий матрац, що скручується - це, по суті, ті самі анатомічні та ортопедичні наматрацники, але виготовлені з еластичних матеріалів, таких як пінополіуретан (ППУ), латекс або матеріал типу "меморіфоам". Основна відмінність полягає в їхній здатності скручуватися у рулон. Доставка таких матраців доволі проста, та зберігання в домашніх умовах комфортніше - вони поміщаються в ящик для білизни чи шафу і можуть перевозитися в зігнутому стані.

 

Матрас topper-futon має різні варіанти за жосткістю:

Топпери, що скручуються, як правило, відносяться до категорій м'яких або середньо жорстких моделей (вид безпружинні тонкі). Вони добре підходять для тих, хто віддає перевагу більш м'якому спальному місцю, але при цьому вони також забезпечують високий рівень комфорту та підтримки для вашого тіла під час сну. Також варто звернути увагу, що такі топпери і футони, які скручуються дуже мобільні, їх можна з легкістю скрутити на день, або комфортно перевозити при переїзді.

Топпери середньої м'якості/жорсткості роблять із пружного поліуретану, поліестеру (струттофайбер, войлок) та натурального або штучного латексу.

Жорсткі топпери складаються з кокосової койри та пінополіуретану високої плотності. Вони добре тримають форму, але будьте готові, що топер із койри не можна заламувати/скручувати.

Топпер відрізняється від матраца наступними основними характеристиками:

 • Товщиною: Топпер зазвичай має набагато меншу товщину, починаючи від 5 см, в той час як стандартні матраци для дорослих мають товщину не менше 16 см, а дитячі - не менше 12 см.
 • Наповненням: Топпер в основному складається з одного шару наповнювача та чохла. Іноді можуть зустрічатися дорожчі двосторонні варіанти топперів, які мають два шари наповнювача. Однак одношарові топпери доступніші, відносяться до бюджетних моделей матраців.

 

Матраци топери футони відрізняється від наматрацника наступними основними відмінностями:

 

 • Завданням: Топпер купують з метою покращення комфорту сну, згладжування нерівностей (матрац для дивана) та регулювання жорсткості спального місця (матраца допуск 10мм). Наматрацник, натомість, використовується для захисту основного матраца від забруднень та зносу. Зазвичай, наматрацник не впливає на комфорт сну, а лише захищає матрац від пошкоджень і забруднень.
 • Товщиною: Топпер зазвичай має значно більшу товщину, що робить його схожим на повноцінний матрац. Наматрацник, навпаки, нагадує тонку ковдру або простирадло з резинками для фіксації та має набагато меншу товщину.
 • Доглядом: Наматрацники легше доглядати, оскільки більшість з них можна просто випрати в пральній машині. Топпери, зазвичай, мають незнімний чохол і їхні наповнювачі не призначені для прання. Якщо матрац-топер має знімний чохол і він забруднився, можна зняти його і скористатися хімчисткою. Матрац топер необхідно періодично струшувати та провітрювати, а самі наповнювачі прати не можна. Моделі із жорстких наповнювачів (кокос, холлофайбер, холкон) не можна згинати та згортати. Тому для захисту топпера від забруднень і зносу може використовуватися наматрацник. Наматрацник, який має чохол з жаккарду можна прати в пральній машині, а це значно полегшує догляд.

Правильно підібраний матрац футон може значно підвищити рівень комфорту уві сні. Вибір конкретного типу топпера залежить від ваших особистих вподобань:

1. Якщо ви прагнете до відчуття затишку та комфорту, то краще обрати топпер з більшою м'якістю і пишністю. Такий топпер, що обволікає, також чудово підійде для зимового періоду. Для цієї мети підійдуть топери з натуральним латексом, або з матеріалу з пам'яттю, або з пінополіуретану. Оптимальна висота - від 5 см. ( Популярні серед таких - тонкий матрац-топпер smart або матрац-топпер smart mattresses ). Топпер з ефектом пам'яті м'якше, ніж топер з латексом (він буде середньої м'якості)

2. Жорсткий топпер може бути корисним для відновлення спини після довгого перебування в незручному положенні за комп'ютером або за кермом. Також він може стати в нагоді влітку, коли важлива підтримка тіла та максимальна вентиляція.

3. Для тих, хто має проблеми зі засинанням, варто розглянути топпери з меморі-піною, яка має пам'ять форми, або моделі з масажним ефектом. Топпери з меморі-піною вирівнюють тиск матеріалу на тіло завдяки своєї пам'яті форми, що дозволяє спати комфортно без необхідності пошуку зручного положення для засинання. Це допомагає людині засинати швидше та насолоджуватись комфортним сном.

4. Моделі з рельєфною піною (smart mattresses) покращують кровообіг та лімфодренаж, сприяють боротьбі з целюлітом та знімають емоційну напругу. Крім того, вони сприяють швидкому засинанню завдяки масажному ефекту.

Підсумуємо все написане вище, Топпер - це тонкий матрац, який використовується як додатковий аксесуар для основного матрацу, може впливати на жорсткість і комфортність спального місця. Топпери відрізняються від звичайних матраців в основному своєю товщиною та функцією - їх товщина зазвичай не перевищує 10 см. Однією з важливих переваг топера є його портативність. Деякі види топерів можна згортати і брати з собою в подорожі або використовувати на дачі.

Товщина топпера може варіюватися від 3 до 10 см, і ви можете вибрати ступінь жорсткості та тип наповнювача відповідно до ваших потреб. Багато моделей продаються у вигляді рулону, який вакуумно упакований. Такий згорнутий топпер легко зберігати в спеціальному відсіку для постільних речей. У виробництві топперів використовуються як натуральні, так і штучні матеріали, після спеціальної обробки для збільшення еластичності. Деякі моделі оснащені гумками, липучками або петлями, щоб надійно утримувати аксесуар на основному матраці.

Якщо Ваш диван має стати повноцінним спальним місцем, а можливості придбання ліжка відсутні, то варто розглянути можливість використання топпера. Він може бути корисним у таких випадках:

 • Відрегулювати жорсткість дивану, забезпечивши комфортний сон або відпочинок.
 • Створити комфортні умови для відпочинку на дачі.
 • Вирівняти поверхню складних меблів, забезпечуючи більший комфорт при використанні.
 • Організувати спальне місце, включаючи намети для відпочинку або кемпінгу, де топпер може служити як основний матрац.
 • Продовжити термін служби основного матраца, оскільки знімний чохол топпера можна легко прати в машині.
 • Забезпечити додаткове спальне місце для гостей.

Вартість топперів може коливатися в залежності від їх розміру, матеріалу та виробника. Якщо ви шукаєте доступні ціни на топпери, ви можете перевірити пропозиції у нас в інтернет-магазині mebelsale. Тут ви зможете купити топпери від різних виробників з наявності та за вигідними цінами, з урахуванням можливості доставки по Україні.

 

 

 

 

Останні відгуки

{{review.product.name_p}} Всі відгуки
{{ review.name?.length > 0 ? review.name : 'Анонім' }} | {{review.date | formatDate(false)}}

{{review.comment}}

Немає приміток